Nabídka:


Ankety


16.4.2018

Oznamujeme, že z důvodu rekonstrukce železničního mostu bude od 17. do 30.4.2018 uzavřen podjezd na ulici Nádražní, Šlapanice. Objízdná trasa bude vedena přes Ponětovice i pro linkové autobusy.


Měsíční mše svatá se bude konat ve čtvrtek 19.4.2018 v 18:00 hod. v zasedací místnosti obecního úřadu.


Zemědělský podnik Bonagro,a.s. Vás srdečně zve v sobotu 21.4.2018 od 9:30 do 12:00 hod. Den otevřených dveří na farmě ve Šlapanicích, Zemědělská 1. Prohlédnout si můžete produkční stáje pro skot, dojírnu, porodnu, nové mechanizační středisko, zemědělskou techniku, bioplynovou stanici, pro děti je připravena jízda traktorem a další atrakce.


Památník Mohyla míru (pobočka Muzea Brněnska, p.o.) příjme brigádníky/brigádnice na pozici průvodce – pokladní a na pozici obsluha do kavárny. Podmínkou plnoletost, znalost alespoň jednoho cizího jazyka, komunikativnost, odolnost vůči stresu, spolehlivost a příjemné vystupování. Práce také o víkendech. Preferujeme dlouhodobou spolupráci. Další informace na emailu: mohyla-miru@muzeumbrnenska.cz nebo tel. č. 544 244 724.


Domov pro seniory Sokolnice přijme s okamžitou platností jednoho pracovníka na úsek úklidu. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou – zástup za dlouhodobou nemoc. Zájemci se mohou hlásit telefonicky na čísle 544 423 151 nebo na adrese Zámecká 57, Sokolnice u p. Kopečkové.


Mediaservis, s.r.o., hledá zájemce na pozici motorizovaného doručovatele s vlastním autem s proplácením cestovních nákladů. Vhodné jako přivýdělek, pro ženy na mateřské dovolené, studenty a důchodce. Bližší informace na telefonu 720 987 758 paní Švejčarová nebo na webu nosimnoviny.cz.


Firma ADOSA a.s. opět představuje pro letošní rok  v provozovně Židlochovice širokou nabídku skútrů, motocyklů a elektrokol za zajímavé ceny včetně letošních novinek .Najdete zde značky: Honda, YUKI, MP Korado a Motorro. Využijte sezónních slev na vybrané modely. Samozřejmostí je 2 letá záruka,  servis a prodej příslušenství, rovněž zařídíme provedení STK. Srdečně Vás zveme. Více na našich webových stránkách www.adosa.cz.